تبليغات X
عوارض احتمالی گذاشتن مژه مصنوعی

 واکنشات شدید و حساسیتی 

 

مژه‌های مصنوعی یا مواد دیگری که به مژه‌ها می‌چسبد می تواند واکنشات شدید روی پوست و چشم ایجاد کند. حتی کمی آزردگی چشم می تواند منجر به آسیب چشم شده و حتی گاه بینایی را از بین ببرد.  برخی اوقات چسب مورد استفاده نیز می‌تواند باعث واکنشات حساسیتی شده، پلک متورم و چشم ها قرمز شوند. بنابراین پیش از استفاده، از نوع چسب مناسب اطمینان حاصل کنید، آن را از پیش روی پوست امتحان کنید. 

 

خطر آلودگی

  • مژه های مصنوعی بسیار در معرض آلودگی بوده و باکتری را به خود جذب می‌کنند. این ذرات مضر باعث آزردگی پلک و چشم می‌شوند. درعین حال که مژه‌های طبیعی چشم را از غبار، مواد خارجی وعرق محافظت می‌کنند، مژه های مصنوعی نامرغوب و آلوده می‌تواند منجر به آزردگی و عفونت چشم شوند.
  • بهتر است با فردی که اطلاعات کافی در زمینه انتخاب محصولات با کیفیت دارد مشورت کنید تا استانداردهای آن را به شما معرفی کند. شاید خطرناک ترین عوارض جانبی مژه های مصنوعی، آلودگی آن باشد که می تواند منجر به عفونت و از دست دادن بینایی شود.

 

آسیب به مژه های طبیعی

چسباندن نادرست مژه می‌تواند باعث آسیب مژه های طبیعی شود. فشار زیاد ناشی از مژه‌های مصنوعی می تواند منجر به آسیب فولیکول های مو شده و به طور موقت یا دائم رشد مژه قطع شود.

هایلایت مو

آرایش پوست چرب

درمان موهای سوخته و دمیج

در سالن زیبایی گل نرگس

 

 


درباره نویسنده

Check Also

The Secrets Of Rich And Famous Writers

Don’t act so surprised, Your Highness. You weren’t on any mercy mission this time. Several …

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *