تبليغات X
پرپشت شدن ابرو با چند راه ساده

وقتی درباره ابروهای پرپشت حرف می زنیم خیلی از افراد به خصوص بعضی خانم ها ناراحت می شوند. معمولا کسانی ناراحت می شوند که ابروهای کم پشت و تنک دارند چون همیشه درگیر ابروهای خود هستند. این افراد وقتی جلوی آینه می ایستند و ابروی خالی خود را می بینند بسیار اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

 

اگر شما جزء این گروه از افراد هستید جای هیچ نگرانی نیست می توانید با چند کار ساده آن را حل کنید. در این مقاله چند نکته برای پرپشت نشان دادن ابروها آمده که همه افراد به راحتی می توانند آن را به کار گیرند.

پرپشت شدن ابرو

۱- با یک براش زاویه دار و کمی پودر سایه ابروها را پر کنید.

 

ترجیحا از یک رنگ بین قهوه ای و خاکستری استفاده کنید. توصیه می شود با یک الگوی کمانی شکل رنگ گذاری کنید و خط میانی ابروها را با ضربه های کوتاه و آرام پر کنید. به همین سادگی شروع می کنید.

  • این دقیقا همان چیزی است که می توان ابرو نامید. در زمان کوتاه و به بهترین شیوه ممکن می توانید به آن دست یابید. اما اگر زمان بیشتری داشتید میتوانید این کار را بیشتر انجام دهید تا ابرو پرپشت تر به نظر بیاید. اگر لازم است که ابرو پرپشت تر و طبیعی تر جلوه کند مراحل بعد را انجام دهید.

۲- ابرویی کاملا نوک تیز و باریک داشته باشید

 

به شکل رشد موهای ابرو دقت کنید جاهایی که حس می کنید موهای ابرو کم رشد کرده را در نظر داشته باشید. موهای ابرو را به شکل یکسان فشار دهید و به آرامی با مداد چشم قهوه ای یا مشکلی در مسیر رشد موها ضربه هایی بزنید.

 

 

درمان موهای سوخته و دمیج

در سالن زیبایی گل نرگس

 

۳- استفاده از روغن یا ژل ابرو

اگر موهای ابروی شما نامنظم رشد کرده و به هیچ عنوان نمیتوانید آنها را مرتب کنید از روغن یا ژل ابرو (هر کدام که راحت تر هستید) استفاده کنید. اما ژل ابرو را بیشتر توصیه می کنیم چون با آن بهتر موهای ابرو را می توانید فرم دهید و تیره تر جلوه کنند.

برداشتن کاشت ناخن

 

 


درباره نویسنده

Check Also

The Secrets Of Rich And Famous Writers

Don’t act so surprised, Your Highness. You weren’t on any mercy mission this time. Several …

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *